Rękodzieło,biżuteria autorska- sutasz.

20.06.2012

ślubny komplet

Obiecane kolczyki,mam dość białego!!!!!BLEEEEE
Przekazany na licytację
ZBIÓRKA CHARYTATYWNA RĘKODZIEŁ I NIEPOWTARZALNYCH GADŻETÓW NA LICYTACJE z której całe UZBIERANE ŚRODKI będą przeznaczone dla KOCHANEJ MAŁEJ KRUSZYNKI MAŁGOSI :)


-♡♡♡ O MAŁGOSI I JEJ WALCZĄCYCH RODZICACH ♡♡♡ -

Małgosia urodziła się w 35 tygodniu ciąży. Po porodzie okazało się że jest hipotrofikiem, ważyła jedynie 1440g i miała 44cm długości. Ponadto cierpi na zespół wad wrodzonych, ma stopy końsko szpotawe (rodzaj deformacji), rozszczep podniebienia miękkiego i twardego oraz ubytek przegrody międzykomorowej w serduszku (VSD). Cierpi na retinopatię wcześniaczą oraz dodatkowo na niedosłuch zmysłowo-nerwowy i podwyższone napięcie w kończynach górnych.
Od początku rozwój psychoruchowy Małgosi przebiega z opóźnieniem.Rodzice starają się często ćwiczyć z nią w domu,korzystając z zajęć logopedycznych i rehabilitacji "Ndt bobath". Uzbierane pieniądze chcieliby przeznaczyć na pokrycie kosztów turnusów rehabilitacyjnych, operacji oraz zakup niezbędnych rzeczy.

- Przekazując RĘKODZIEŁO , JAKIŚ NIEPOWTARZALNY GADŻET dajemy jej szansę na NORMALNE ŻYCIE -


Przedmioty które zostaną przekazane podczas zbiórki - ZOSTANĄ WYSTAWIONE NA LICYTACJI W SERWISIE ALLEGRO - na SPECJALNYM KONCIE stworzonym dla MAŁGOSI .


♡♡♡♡♡♡♥♡♡♡♡♡♡

★ ★ ★ ZBIÓRKA BĘDZIE TRWAŁA DO 30.11.2012 ★ ★ ★


ponieważ od 1 Grudnia chciała bym wystawić przedmioty do licytacji o czym wszystkich POINFORMUJEMY :)